زیرپورتال زیرپورتال اشکنان
منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
زمان ديجيتال
منو
منو
ورود كاربران

1395/12/15 يكشنبه روز درختکاری در دانشگاه پیام نور اشکنان

دانشگاه پیام نور اشکنان درختکاری شد

همزمان با روز درخت کاری وبا همکاری اداره منابع طبیعی،جهاد کشاورزی و دانشگاه پیام نور اشکنان بیش از ۲۵۰ اصله نهال در دانشگاه اشکنان غرس شد.

حجت الاسلام صفری امام جمعه اشکنان با اشاره به دستورات و تعالیم انسان ساز مکتب اسلام در خصوص کاشت درخت و نگهداری از آن گفت:ثمره این حرکت ارزشمد و نگهداری از آن ،بعث ایجاد فضایی بانشاط در جامعه خواهد شد و امیدوارم مابع طبیعی و مدیران مربوطه با مهار و هدایت آبهای سطحی بتوانند آب مورد نیاز درختان را فراهم کنند.

در ادامه زردشت رییس دانشگاه پیام نور اشکنان در آیین درختکاری در محوطه این دانشگاه گفت:کاشت درخت و نگهداری از این سرمایه ملی در فرهگ ما ایرانیان جایگاه ارزشمدی دارد و مراقبت و گسترش فضای سبز وظیفه ای همگانی است که امیدواریم فقط به روز درختکاری موکول نشود.

در این مراسم که مهندس رحمت فر معاونت اداره منابع طبیعی شهرستان،منشی بخشدار و اعضای شورای ادرای بخش،اعضای هیات موسس دانشگاه پیام نور،شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر اشکنان و اهل،رییس و کارکنان نمایندگی منابع طبیعی و جهاد کشاروزی اشکنان ،دوست داران محیط زیست ، سازمان های مردم نهاد و جمعی از دانش آموزان حضور داشتند بیش از ۲۵۰ اصله نهال شامل درخت کنار،کور و اوکالیپتوس در دانشگاه پیام نور اشکنان کاشته شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما